Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

PES-POMOCNÍk

Hrabovo jeseň 2009

Jana Zekuciová

Vytvorte si vlastný odkaz

 Zážitky zo stretnutia v Hrabovskej doline
V dňoch 23 - 25. 10. 2009 sme sa stretli v hoteli Hrabovo. Na výročnej schôdzi organizácie  –  PES Človeku  –  zúčastnilo sa približne 53 členov. Prebrali sme činnosť organizácie a plány do budúcnosti. Po schôdzi bol v pláne výlet, ten sa neuskutočnil, preto že nám nevyšlo počasie, pršalo, a tak sme si našli náhradný program. Večer sa uskutočnila zábava na ktorej sa zúčastnili všetci a keďže bola naozaj dobrá, ľahko sa natiahla aj do druhého dňa, teda myslím tým asi do druhej hodiny po polnoci. Keďže sme vystihli deň v ktorý sa upravoval letný čas na zimný, mali sme zábavu o hodinu dlhšie.
Počas zábavy sme si pripomenuli aj prichádzajúce Vianoce a Nový rok 2010 v ktorom sa stretneme preto, že už tento rok sa nič podobné konať nebude. Popriali sme si navzájom Šťastné a veselé prežitie Vianočných Sviatkov a takisto aj Šťastný nový rok aby sme sa v zdraví zišli aj nabudúce.  
Zábava bola obohatená súťažou a tombolou v ktorej sme dostali mnoho užitočných drobností.
Sme radi ak sa môžeme takto všetci spolu stretávať a porozprávať sa čo všetko sme zažili a ak treba poradíme si aj navzájom v rôznych problémoch.
Článkom prispel Milan Andráška
 
 
 
 

 
TOPlist